Májka a čarodějnice

Konec dubna jsme jako obvykle strávili skvělou teambuldingovou aktivitou – postavením májky, kterou můžete během května obdivovat v parku. Strom vybíral Bertík s Pepou pár týdnů předem, abychom v den D nemuseli stepovat několik hodin po lese. Díky Standovi, silným hasičům a kamarádům se kmen podařilo zdárně pokácet a dopravit na valníku až do parku, kde proběhlo odkůrování. V sobotu jsme si na pomoc pozvali Marka Montoyu, který nám svým nakladačem pomohl kmen zvednout.

Potřebovali jsme letos celý proces urychlit, protože nás odpoledne ještě čekala příprava zázemí a občerstvení na čarodějný večer na Vrchách. Těm z vás, kterým padne májka do oka, piště si do kalendáře, že po Dětském zábavném odpoledni (4.6.2022) proběhne její dražba!

Týden předem jsme tradičně postavili letošní 22 patrovou hranici za velmi nepříznivého počasí. Mladí hasiči vyrobili na kroužku čarodějnici a ozdobili na májku věnec.

Děkujeme všem z vás, kteří na Čarodějnice za Visňovkou přišli. Ať už v tom překrásném dlouhém průvodu, či jen tak. Návštěvnost naprosto předčila naše očekávání a o to víc máme chuť do pořádání dalších akcí. Velmi si vaší podpory vážíme.