Den otevřených dveří

V neděli 8. 5. 2022 vám srdečně otevřeme dveře a vrata naší hasičárny. Představíme vám naši sborovou činnost, sportovní disciplíny v kterých soutěžíme, práci výjezdové jednotky a mnoho dalšího.

Můžete se těšit na interaktivní ukázky, kde si budete moci vyzkoušet jaké to je mít na sobě zásahové oblečení či dýchací přístroj. Budete si moci prohlédnout naše vybavení a rádi vám zodpovíme veškeré dotazy.

Ve 14h a v 15h proběhne ukázka psovodů, během celého trvání akce budete mít možnost se seznámit s prací Městské policie Úvaly a okouknout techniku jiných sborů, kteří disponují stroji, jež v naší garáži měli v minulosti čestná místa.

A jestli jsme vás stále nepřesvědčili o návštěvě našeho Dne otevřených dveří, tak už snad jedině zbývá vás pozvat na drobné občerstvení, které připraví jako pozornost naše hasičky. Těšíme se na vás

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.