Seznam sponzorů – Hasičský ples a dětský karneval 21. 1. 2023

Milí návštěvníci hasičského plesu a dětského karnevalu,

velice si vážíme vaší podpory. Děkujeme vám za pochopení a za zvládnutí bojových podmínek, které se nečekaně objevily. Veliké díky také patří našim sponzorům, kteří se rozhodli podpořit naší činnost a díky nim jsme mohli o trochu pozvednout naše ceny, jak pro děti na karneval, tak pro návštěvníky plesu v bohaté tombole. Zvláštní poděkování patří panu Robertu Kotálovi, díky němuž jsme mohli nabídnout jako hlavní cenu vyhlídkový let letadlem pro 3 osoby. Výhercům gratulujeme a věříme, že to bude nezapomenutelný zážitek.

Rádi bychom se s vámi podělili o letošní zážitky před samotnými akcemi. Víte jak se říká do třetice všeho zlého? Tak to to vcelku vystihuje…

1. Nejprve to začalo překvapivým zjištěním, že prostory pro občerstvení, tzv. peklo, nebudou k dispozici a my si musíme poradit znovu v náhradních prostorách šatny. Bylo to nemilé zjištění, ale odhodlaně jsme to přijali a začali plánovat rozmístění a nákupy zásob.

2. V pondělí před plesem jsme se dozvěděli, že více jak rok objednaná kapela nebude ze zdravotních důvodů moci dorazit. Nutno podotknout, že kapely mají opravdu nabitý itinerář a v horizontu měsíců se těžko shání, natož šest dní před. Naštěstí díky kontaktům původní kapely Buona Band jsme si plácli s kapelou BingoBand, která náš ples zachránila a hrála nám celý večer k tanci i poslechu.

3. Třešničkou na dortu byla sobotní havárie kanalizace v sokolovně. WC ucpané a ke konci karnevalu půlka hasičů naběhla na toalety a snažila se co nejvíce možné škody minimalizovat. V 17:30 jsme začali žhavit telefony a obvolávali, co se dalo, a sháněli jsme náhradní řešení v podobě mobilních toalet Toi Toi. Měli jsme na to přibližně hodinu a půl. Podotýkáme, že celý sál byl již připraven (občerstvení, tombola, výzdoba) a myšlenka na to, že jsme to dělali zbytečně a budeme to akorát uklízet, u mnohých z nás téměř vyvolala slzy. Nyní přichází velká poklona a dík naší starostce Janě Fejfarové, která dokázala za pomoci ostatních členů domluvit firmu s mobilními WC od pana Davida Kopeckého z Třebohostic. V 19h již byly na svých místech.

Tento víkend byl opravdu nezapomenutelný.

Budeme se na vás těšit při dalších akcích,

Hasiči Škvorec