Škvorečtí hasiči disponují díky Nadaci ČEZ novou elektrocentrálou

Nadace ČEZ náš projekt na sborovou elektrocentrálu zařadila do mobilní aplikace EPP – pomáhej pohybem. Nasbírat potřebné množství bodů pomáhali téměř všichni členové sboru a široká veřejnost, které velmi děkujeme. Za neuvěřitelné tři dny jsme měli cíl splněný a Nadace ČEZ nám vyplatila částku 65.000,- Kč.

Bohužel ceny elektrocentrál šly během několika měsíců strmě nahoru a také se z nich stalo nedostatkové zboží. Měli jsme však štěstí. Částku 25.000,- Kč sboru daroval škvorecký občan pan Ivan Ryšánek, kterému patří obrovské díky. Zbylé náklady zafinancoval Sbor dobrovolných hasičů Škvorec.

Po necelých čtyřech měsících máme naši výkonnou elektrocentrálu GEKO 7401 v garáži. Nahradí nevratně poškozenou centrálu, která nás provázela od nepaměti na spoustě akcí, ale bohužel odešla do křemíkového nebe. Tento užitečný pomocník bude sloužit pro potřeby sboru při pořádání kulturních a sportovních akcí a výjezdové jednotce při mimořádných událostech.

Jsme nesmírně rádi za podporu, díky které se podařilo nákup uskutečnit.

Poděkování za vstřícnost a ochotu patří i panu Černému z firmy Arte spol s.r.o., která elektrocentrálu dodala.